KF236-7.5-2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF236-7.5-2P
JLCPCB Part #
C976605
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 14~24 1x2P 2 2P 450V 7.5mm Green 插件,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS