KF207R-5.08-4P
MFR.Part #
KF207R-5.08-4P
JLCPCB Part #
C3040457
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 1x4P 32A 4 4 4P 5.08mm 630V Push-Pull,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS