KF332K-3.5-2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF332K-3.5-2P
JLCPCB Part #
C19711754
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 16~28 1x2P 2 2P 3.5mm 400V M2 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS