KF207RB-5.08-2P
MFR.Part #
KF207RB-5.08-2P
JLCPCB Part #
C3040465
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 1x2P 2 2P 32A 4 5.08mm 630V 弯插,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS