KF2EDGV-3.5-13P
MFR.Part #
KF2EDGV-3.5-13P
JLCPCB Part #
C3040574
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 13 13P 1x13P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS