KF207RA-6.35-6P
MFR.Part #
KF207RA-6.35-6P
JLCPCB Part #
C2975076
Package
Push-Pull,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 1x6P 41A 6 6.35mm 6P Green 弯插,P=6.35mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS