KF250NH-3.81-3P
MFR.Part #
KF250NH-3.81-3P
JLCPCB Part #
C976577
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 15A 16~20 1x3P 250V 3 3.81mm 3P Green 插件,P=3.81mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS