KF2EDGJR-3.5-4P
MFR.Part #
KF2EDGJR-3.5-4P
JLCPCB Part #
C2975135
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13A 1x4P 3.5mm 320V 4 4P Board Side/Socket - Open Orange Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS