KF2EDGKB-7.5-4P
MFR.Part #
KF2EDGKB-7.5-4P
JLCPCB Part #
C7435655
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x4P 2.5 300V 4 4P 7.5mm Female Plug Green Hinged (Snap On) Screw Connection (M2.5) P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS