KF205V-10.0-2P
MFR.Part #
KF205V-10.0-2P
JLCPCB Part #
C7435754
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 16 1kV 1x2P 2 2P 4~18 67A Through Hole Plugin,P=10mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS