KF207RB-6.35-2P
MFR.Part #
KF207RB-6.35-2P
JLCPCB Part #
C2975077
Package
Push-Pull,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 1x2P 2 2P 41A 6.35mm Green 弯插,P=6.35mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS