KF133B-6.35-3P
MFR.Part #
KF133B-6.35-3P
JLCPCB Part #
C5199471
Package
Push-Pull,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 1x3P 3 3P 41A 6 6.35mm M3 Right Angle 弯插,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS