KF2EDGR-2.54-2P
MFR.Part #
KF2EDGR-2.54-2P
JLCPCB Part #
C577594
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 130V 1x2P 2 2.54mm 2P 5A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS