KF239-7.5-10P
MFR.Part #
KF239-7.5-10P
JLCPCB Part #
C6392831
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12A 12~28 1kV 1x10P 2.5 7.5mm Plugin,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS