KF133A-6.35-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF133A-6.35-3P
JLCPCB Part #
C49173043
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 1x3P 3 3P 41A 6 6.35mm M3 Plugin,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS