KF128-2.54-6P
MFR.Part #
KF128-2.54-6P
JLCPCB Part #
C474924
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 130V 18~26 1x6P 2.54mm 6 6P 8A Green Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS