KF2EDGKB-3.5-5P
MFR.Part #
KF2EDGKB-3.5-5P
JLCPCB Part #
C440985
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 1x5P 3.5mm 300V 5 5P 8A Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS