KF207R-10.16-2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF207R-10.16-2P
JLCPCB Part #
C2975082
Package
Push-Pull,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.16mm 1kV 1x2P 2 2P 67A 6~20 Green 弯插,P=10.16mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS