KF105V-7.5-6P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF105V-7.5-6P
JLCPCB Part #
C4994459
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 1kV 1x6P 2.5 24A 6 6P 7.5mm M4 P=7.5mm Screw Terminal Blocks ROHS