HT396K-3.96-4P
MFR.Part #
HT396K-3.96-4P
JLCPCB Part #
C577779
Package
P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 14~26 1x4P 3.96mm 300V 4 4P Male Plug Orange Screw Connection (M2) Top Entry P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS