KF2EDGVM-3.5-16P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGVM-3.5-16P
JLCPCB Part #
C441406
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16 16P 1x16P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS