KF2EDGK-3.5-13P
MFR.Part #
KF2EDGK-3.5-13P
JLCPCB Part #
C976397
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 13 13P 1x13P 3.5mm 300V 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS