HT508K-5.08-12P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
HT508K-5.08-12P
JLCPCB Part #
C577820
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 12~28 15A 1x12P 2.5 300V 5.08mm Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS