KF2EDGBM-3.81-4P
MFR.Part #
KF2EDGBM-3.81-4P
JLCPCB Part #
C6394110
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Board Side/Plug Green Screw Through Hole Top Entry Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS