HT396R-3.96-12P
MFR.Part #
HT396R-3.96-12P
JLCPCB Part #
C577809
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12 12P 1x12P 3.96mm 300V Board Side/Socket - Open Orange Right-Angle 弯插,P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS