KF2EDGSS-3.5-2P
MFR.Part #
KF2EDGSS-3.5-2P
JLCPCB Part #
C3040495
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.5mm 300V 8A Green Hinged (Snap On) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS