EC3AB12H
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC3AB12H
JLCPCB Part #
C6941347
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 250mA 79% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS