EC7AW-24D12N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC7AW-24D12N
JLCPCB Part #
C6029852
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
10W 12V 2 3kV 417mA 88.5% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS