EC4BU-48S15T
MFR.Part #
EC4BU-48S15T
JLCPCB Part #
C6238724
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 36V~75V 666mA 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS