EC4SAW-24D12HN
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC4SAW-24D12HN
JLCPCB Part #
C6238730
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
12V 2 250mA 88% 9V~36V SIP,21.8x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS