SLF1255T-331M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SLF1255T-331M-N
JLCPCB Part #
C329832
Package
SMD
Description
330uH 410mΩ 590mA 590mA ±20% SMD Power Inductors ROHS