MHCI05018-4R7M-R8A
MFR.Part #
MHCI05018-4R7M-R8A
JLCPCB Part #
C280581
Package
SMD
Description
3.5A 4.7uH 4A 85mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS