SCDS6D38T-470M-S-N
MFR.Part #
SCDS6D38T-470M-S-N
JLCPCB Part #
C329696
Package
SMD
Description
150mΩ 47uH 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS