LVT303012-1R0M-N
MFR.Part #
LVT303012-1R0M-N
JLCPCB Part #
C280559
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 2.7A 3.1A 60mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS