BPSF000707282R2M00
MFR.Part #
BPSF000707282R2M00
JLCPCB Part #
C17440590
Package
SMD,7x7mm
Description
1.8A 2.2uH 32mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS