SCDS127T-681M-N
MFR.Part #
SCDS127T-681M-N
JLCPCB Part #
C280641
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.46Ω 670mA 670mA 680uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS