BPCF00131375470T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPCF00131375470T00
JLCPCB Part #
C17321195
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.7A 3A 47uH 52.8mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS