BPRR001010516R8T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPRR001010516R8T00
JLCPCB Part #
C17553075
Package
SMD,10.1x10mm
Description
18mΩ 5.4A 5.4A 6.8uH ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS