SCDS105R-100T-N
MFR.Part #
SCDS105R-100T-N
JLCPCB Part #
C280632
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
10uH 26mΩ 4.45A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS