BPDC000505306R3T00
MFR.Part #
BPDC000505306R3T00
JLCPCB Part #
C17428384
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
1.3A 6.3uH 94mΩ ±30% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS