LVS606028-150M-N
MFR.Part #
LVS606028-150M-N
JLCPCB Part #
C280546
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 15uH 2A 95mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS