SBJ100505T-301Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SBJ100505T-301Y-N
JLCPCB Part #
C285657
Package
0402
Description
1 300mA 300Ω@100MHz 500mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS