SBK160808T-601Y-N
MFR.Part #
SBK160808T-601Y-N
JLCPCB Part #
C280690
Description
-55℃~+125℃ 1 300mA 500mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS