LVS808040-470M-N
MFR.Part #
LVS808040-470M-N
JLCPCB Part #
C142101
Package
SMD,8x8mm
Description
1.57A 1.9A 208mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS