MHCI05015-3R3M-R8
MFR.Part #
MHCI05015-3R3M-R8
JLCPCB Part #
C329552
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
3.3uH 3A 5A 84mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS