LVS606028-4R7M-N
MFR.Part #
LVS606028-4R7M-N
JLCPCB Part #
C280549
Package
SMD,6x6mm
Description
3.2A 3.7A 38mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS