BPDR000707305R0T00
MFR.Part #
BPDR000707305R0T00
JLCPCB Part #
C17696866
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
2.4A 2.4A 31mΩ 5uH ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS