MHCI04020-3R3M-R8
MFR.Part #
MHCI04020-3R3M-R8
JLCPCB Part #
C285742
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
2.5A 3.3uH 4A 87mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS