BPSF00070755100M00
MFR.Part #
BPSF00070755100M00
JLCPCB Part #
C17564305
Package
SMD,7x7mm
Description
10uH 2.5A 2.6A 39.1mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS