SQC453226T-4R7K-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SQC453226T-4R7K-N
JLCPCB Part #
C280655
Package
SMD
Description
150mΩ 4.7uH 750mA Unshielded Inductor ±10% SMD Power Inductors ROHS